Meie partnerid

Contram OÜ on juhtivtootjate insenersüsteemide seadmete edasimüüja ja teeninduspartner.

Meil on usaldusväärsed partnersuhted suurimate tootmisettevõtetega, kus toodetakse sulgearmatuure, elektrimootoreid, tööstuslikke ventilaatoreid, pumpasid, kompensaatoreid ja muid komponente.

Brandoni S.p.A

Brandoni S.p.A on tuntud kogu maailmas malmist ja pronksist tööstuslike ventiilide tootmise poolest. Üle 50 aasta on see keskendunud peamiselt kodumajapidamiste ja tööstuslike kütte- ja kliimaseadmete seadmetele, aga ka meretööstusele ning linna gaasi- ja veevarustusele.

Ramen Valves

Valmistame Rootsis kvaliteetseid tööstusventiile. Projekteerime teie protsessi jaoks kõige tõhusama lahenduse, olenemata sellest, kus see asub. Kemikaalid ja väetised / Tööstusgaas / Mere- ja avamere / Kaevandamine ja mineraalid / Tselluloos ja paber / Kaitsepaagide kaitse

bvt

BVT Sweden

BVT Rootsi tegutseb paljudel elektritootmise ja auruprotsessidega seotud turgudel lahenduste kaudu, mis on välja töötatud seotud kasutuskohtade katsumustega toimetulekuks. Pakume oma tooteid ja teenuseid turbiinide, soojustagastusega aurugeneraatorite ja kommunaalkatelde tootjatele kogu maailmas. BVT-l on kogemusi, teadmisi ja ressursse, et toime tulla klientide nõudmistega komplekssete aurukonditsioneerimise juhtventiilide ja isolatsiooniventiilide osas.

barthel

Fritz Barthel Armaturen GmbH & Co. KG

Alates 1932. aastast oleme olnud teie usaldusväärne partner ventiilide ja abiseadmete turustamisel ja hoidmisele laevaehituse ja tööstusele, valimsüsteemidele, süsteemilahendustele ja teenindussektoris. Tänu enda toodangule suudame teie individuaalsetele nõudmistele paindlikult reageerida ja pakkuda teile just teie kasutuskohtadega kohandatud lahendusi.

atec

ATEC GmbH

Asutatud 2001. aastal Saksamaal Heidenheimis - esindab: lühidalt arendame, toodame ja müüme reovee-, vee- ja tulvakaitsega seotud survetorusid, lüüsiväravaid ja ventiile. Tänu end hästi tõestanud ja testitud modulaarsele tootedisainile on meil võimalik kombineerida peaaegu kõik oma survetorud kõigi oma juhtmehhanismidega. Kasutage meie pädevust ja oskusi oma kohandatud lahenduse loomiseks.

gmc

GMC Refrigerazione

GMC Refrigerazione on noor ja dünaamiline ettevõte, mis on rajatud kindlale professionaalsusele ja on pika taustaga ning tegutseb külmutus- ja kliimaseadmete turul alates 2002. aastast. GMC on saavutanud kiire kasvu, pakkudes kvaliteetseid ja 100% testitud tooteid tänu täiuslikule sisemisele protsessile, kus keskendutakse klientide rahulolule ja turunõudmistele. Innovatsioon, uued ideed ja uued projektid loovad täiusliku töökoha, kus tegutsevad asjatundlikud töötajad, kes proovivad GMC kaubamärki tugevdada toodete turustamisega riigisisesel ja rahvusvahelisel turul, muutudes rohkem nähtavaks ning luues aluse edasiviivaks ja pidevaks arenguks tulevikus.

caen

CAEN

Alates 1965. aastast on CAEN kavandanud ja valmistanud erikasutuskohtade jaoks mõeldud ventiile, mis on ette nähtud kasutamiseks eriomastes sektorites ja teenistustes, näiteks tööstuslik külmutus, rõhu all ja külmutusgaaside hoidmine ja töötlus, paakautod gaaside (nt LPG, LNG, O 2 ) ja ohtlike kaupade transpordiks.

Jeong Woo Coupling

Jeong Woo Coupling on alates asutamisest 1995. aastal spetsialiseerunud toruliitmike ja remondiklambrite tootmisele. Ühendusmuhvid ja toruparandusklambril on palju eeliseid ja see võib asendada keevitamise, ääriku või muid klassikalisi torude paigaldamise meetodeid. Meie patenteeritud tehnoloogia ja ISO 9001 protsessi kaudu on MP JOINT heaks kiitnud laevaehitustööstuse suuremad klassifikatsiooniühingud, samuti Korea veeorganisatsioonid (KWWA) ning veevarud (JWWA) ja tuletõrjujad (FESC) Jaapanis. Vedeliku ja selle temperatuuri põhjal õige tihendi valimisel saab sidureid kasutada erinevates tööstusharudes. Ühendusi saab kasutada ka torude jaoks, mis on valmistatud mitmesugustest materjalidest, nagu teras, roostevaba teras, kõrgtugev raud, vask, plast ja klaaskiud.

funkegruppe

Funke gruppe

Funke Groupi koosseisus oleme üks juhtivaid allmaa-kuivendus- ja äravoolutorusüsteemide ning abiseadmete pakkujaid. Meie traditsiooniselt keskmise suurusega ettevõtte edukusele pani aluse 1962. aastal Günter Funke Saksamaal Münsterlandi piirkonnas. Tänu meie staatusele Funke Grupi liikmena on Sendenhorster Kunststoffröhrenwerke GmbH asutamine ja esimeste sirgtorude tootmine eragaraažide põllumajanduspindade kuivendamiseks teinud meist plasttorutööstuse ühe teerajaja.

Saada päring vajaliku varustuse kohta

Kui te ei leidnud kodulehelt vajalikku infot, soovite arutada koostöövõimalusi või leppida kokku hulgiosade tarnimises, kirjutage meile - oleme alati valmis aitama.
Saada taotlus